Nietypowy klient

Dam Ci wszystko

A ponieważ nie ma na ziemi nikogo, kto w tak piękny i szczery sposób mógłby nam podziękować za wszystkie nasze starania, jak właśnie własne dziecko, dlatego też zawsze, kiedy próbujemy je w jakiś sposób ukarać, serce nam mięknie oraz nie umiemy się gniewać.

Nietypowy klient


Autor zdjęcia: Thiago Marques

Licznych rodziców wyznaje nawet zasadę, iż dla dziecka mogą zrobić niemalże wszystko, żeby tylko mogło za każdym razem dostać to, czego mu potrzeba, aby miało lepiej niż oni sami, gdy byli w jego wieku. Rozpieszczamy te swoje dzieci oraz chcielibyśmy dla nich samego dobra, samych uciech, frajdy i beztroskiej zabawy, dopóki nie poznają co to oznacza mieć już jakieś obowiązki związane z nauką oraz pracami domowymi.

Zabawy na świeżym powietrzu

A z uwagi na to, że maluchy ubóstwiają zabawy na świeżym powietrzu, z tego powodu też jeżeli tylko jest ku temu okazja, staramy się zabierać je na rozmaite imprezy oraz festyny, organizowane też z myślą o nich.

W wielu miastach ciągle żywa jest tradycja organizowania festynów rodzinnych, a pikniki czy też najzwyczajniej w świecie biesiady przy grillu mają miejsce nawet co drugi weekend, gdy pogoda na to pozwala. Imprezy dla dzieci na świeżym powietrzu toczą się w sposób równoległy przy okazji innych miejskich zabaw i potańcówek.